Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Verejné obstarávanie

Verejné obstarávanie WiFi pre Teba

Predmetom zákazky je vybudovanie bezplatného WiFi pripojenia pre občanov aj návštevníkov obce Pucov (okr. Dolný Kubín)prostredníctvom bezdrôtových prístupových bodov na verejných priestranstvách. V čase vyhlásenia výzvy na predkladanie ponúk sa na verejných priestranstvách nenachádza WiFi pripojenie, ktoré by zasahovalo viac ako 30% do pokrytia vybudovaného bezdrôtového prístupového bodu.

Riešenie Access pointov pozostáva:
a) Siete 11-tich Access point CPU nominal frequency: 720 MHz Size of RAM: 64 MB 10/100/1000 Ethernet ports: 1 Wireless standards: 802.11a/n/ac Secondary wireless standards: 802.11b/g/n PoE in: 802.3at Supported input voltage: 11 V - 57 V Dimensions: 185 x 85 x 30 mmOperating temperature range: -40 to +50CMax Power consumption: 12WStorage type: FLASHStorage size: 16 MB
b) Optickej siete s centrom na obecnom úrade Pucov.
c) Miestnych napájacích zdrojov 12-55V DC z budov v majetku obecného úradu Pucov.
d) Centrálneho dispečingu umiestneného v budove obecného úradu.

Access pointy sú umiestnené na podperných bodov VO vzdušných vedení a na príslušných vybraných obecných budovách.
Z hľadiska personálneho obsadenia bude zabezpečený z vlastných zdrojov obce v pracovnom čase stanovenom v organizačnom poriadku obce. Centrálny dispečing je inštalovaný v sídle obecného úradu. Prevádzkové náklady wifi systému budú hradené z vlastných zdrojov rozpočtu obce.


 

Verejné obstarávanie WiFi pre Teba


 

Verejné obstarávanie Kamerový systém obce Pucov

Predmetom zákazky je vybudovanie kamerového systému v obci Pucov. Detailný popis zákazky je definovaný v priloženom súbore výkaz-výmer (údaje v prílohe sú pre uchádzačov záväzné)


 

Verejné obstarávanie kamerový systém obce Pucov


 

dnes je: 21.5.2019

meniny má: Zina

webygroup
ÚvodÚvodná stránka