Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Vandalizmus sa opäť ozval

Archívne oznamy z obce

Vandalizmus sa opäť ozvalVytlačiť
 

Prírodná pamiatka Pucovské zlepence.

V obci Pucov  sa nachádza prírodná pamiatka 20171110_064811.jpgPucovské zlepence, ktorá je zaradená do štvrtého stupňa ochrany. Pri prírodnom útvare obec zriadila oddychovú zónu. V tichom a príjemnom prostredí si nejeden turista, cyklista alebo pocestný posedí v útulnom altánku. Obec daný priestor neustále zveľaďuje. Človeku veľmi dobre padne, keď sa môže nachvíľu zastaviť a nabrať síl do ďalšieho putovania.

Dnes ráno 10. novembra 2017, kto prechádzal daným úsekom ostal v nemom údive. V noci si niekto upravený priestor pomýlil s pretekárskou dráhou. Výsledok besnenia môžete vidieť na fotografii. Nie je to prvýkrát keď neznámy páchateľ poškodil daný priestor. Obec preto podáva trestné oznámenie na neznámeho páchateľa za poškodzovanie verejných priestranstiev. Ak sa páchateľ prizná a priestor upraví obec potom stiahne trestné oznámenie. Sú tam zanechané stopy, ktoré pomôžu objasniť daný skutok.


 
 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka