Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Nové vydanie obecných novín Pucovský spravodaj 1/2018

Nové vydanie obecných novín Pucovský spravodaj 1/2018Vytlačiť
 

Vážení spoluobčania!2018_01_farebna.jpg

Prostredníctvom Pucovského spravodaja vás chcem v prvom štvrťroku roku 2018 čo najsrdečnejšie pozdraviť a poďakovať za spoluprácu v uplynulom období.

Čas neúprosne beží.

V samospráve obce sa naďalej snažíme o napredovanie obce, zlepšenie sociálnych podmienok, infraštruktúry. Nezabudli sme ani na estetickú stránku obce, jej propagáciu a samozrejme kultúrny, spoločenský, športový život. Podporujeme vaše návrhy a prijímame vaše pripomienky.

Realizujeme menšie i väčšie projekty. Očakávame ďalšie výzvy na predkladanie projektov financovaných z európskych fondov. Do nového roka sme sa pustili naplno – dokončiť započaté, začať plánované a tak vytvárať lepšie podmienky pre vás občanov. Mnohé v našej obci je ešte potrebné vybudovať, vylepšiť a skrášliť. Na to je však potrebné veľa úsilia, práce, jednaní, projektov, ale i dobrej vôle, spolupráce, ochoty a tolerancie.

V neposlednom rade musí obec vyriešiť mnohé aj sama, bez finančných prostriedkov, s vašou pomocou. Tá pozostáva z maličkostí, ktorých je naozaj dosť.

Bude záležať na každom z vás, ako sa k týmto úlohám postavíte a prípadne strhnete pre dobrú vec čo najviac ľudí, ktorí chcú určite aj nezištne pomôcť a prispieť svojím dielom k rozvoju a skrášľovaniu obce. Tak ako to spieva Jan Werich v slávnej rozprávkovej pesničke, ktorú sme si mohli opakovane niekoľkokrát pozrieť vo

filme Bol raz jeden kráľ: „Ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc.“ Sme malá obec a každý vie niečo, čím môže pomôcť. Je na každom z nás, či chceme žiť v malej – upravenej obci, alebo sedieť doma a čakať. Konajte s rozvahou, múdro a čestne a takto všetci dohromady „uděláme moc“.

Nespoliehajme sa vo všetkom na iných, nespoliehajme sa vo všetkom na štát.

Budúcnosť obce je hlavne v rukách jej občanov.

Prajeme príjemné čítanie o obci Pucov

https://www.pucov.sk/pucovsky-spravodaj.html


 
 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka