Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Fitnes klub

Fitness je synonymum zdravia a vitality a ako zdravý životný štýl by sa mal stať našou každodennou súčasťou. Je to filozofia, ktorá spočíva v starostlivosti o telo a to nielen z tej viditeľnej stránky. Mnohí z nás si pod pojmom fitness predstavia spotené a vypracované telá. No, nie je to úplne pravda! Fitness je účinná zbraň proti viacerým závažným ochoreniam, človek pravidelne športujúci je odolnejší, ľahšie prekonáva životné nástrahy a zvláda stres. Nehovoriac o tom, že zvýšené sebavedomie a lepší vnútorný pocit sám zo seba dodáva opätovnú chuť do života a naštartuje vaše pozitívne myslenie. Začiatok vždy predstavuje trochu driny, ale už po niekoľkých týždňoch si zvyknete a tréningy budú pre Vás len príjemnou relaxáciou.

O nás

Od 1. februára 2015 na základe obecného zastupiteľstva obce Pucov a nadšencov športu zvaného bodybuilding zriadili obecný Fitklub Pucov. Priestory Fitklubu sa nachádzajú v budove požiarnej zbrojnice. Fitnes klub je vybavený cvičebným náradím a náčiním, kde si príde na svoje každý návštevník bez ohľadu na vek a pohlavie. V marci 2017 obec podala žiadosť o dotáciu na podporu športu. Bola nám schválená dotácia z grantového porogravu Žilinského samosprávneho kraja vo výške 300,-€. Na základe týchto financií a finacií obce sme zakúpili náradie do Fitklubu vo výške 580,-€.

Fotografie z Fitklubu Pucov.


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka