Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Fašiangy 2018

Archívne oznamy z obce

Fašiangy 2018Vytlačiť
 

Ďakujem všetkým, ktorí sa prišli zabaviť v sobotu20180210_131747.jpg 10. februára 2018 na tradičnú obecnú zabíjačku spojenú s programom pochovávania basy. Ľudová folklórna skupina  z Pucova pod vedením p. Žofie Brienikovej pre účastníkov obecnej zabíjačky pripravili pásmo tradičného pochovávania basy. Občania a návštevníci si takto pri dobrom jedle pospomínali na tradície, ktoré postupne z našich obcí miznú. Je potrebné tradície pre ďalšie pokolenia zachovať. Všetkým účinkujúcim ďakujem. Dúfam, že sa folklórna skupina bude naďalej rozrastať a novými pásmami tešiť našu obec pri rôznych spoločenských podujatiach.

O posilnenie tela výborným guľášom sa postarali poľovníci z poľovníckeho združenia Mladá Hora. A obecný úrad  spolu so zamestnancami obce a dobrovoľníkmi pripravili grilované mäso, klobásku, jaterničky, šišky a taktiež niečo na zahriatie. O 15. hod. v kultúrnom dome začal karneval pre najmenších s výbornou hudbou a bohatou tombolou.

Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii Obecná zabíjačka 2018


 
 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka